Dzień Patrona 2023

W tym roku Dzień Patrona Szkoły, który odbył się 19.10.2023 r. rozpoczął się od prezentacji historii i tradycji naszej szkoły przedstawionej przez Panią dyrektor Annę Felińską. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie słuchaczy I roku
i wręczenie indeksów. W tym roku sylwetkę patrona profesora Stanisława Liebharta przedstawiła słuchaczka I roku Pani Sandra Strzeleck z kierunku opiekun medyczny, która została zwyciężczynią w konkursie wiedzy o patronie Studium.
Na koniec pierwszej części spotkania odbył się koncert skrzypcowy słuchaczki I roku kierunku technik elektroradiolog Pani Angeliki Muchy, przy akompaniamencie muzycznym w wykonaniu naszego nauczyciela Pana Jacka Sochockiego.
Po części oficjalnej przyszedł czas na integrację słuchaczy i nauczycieli, która zaczęła się od przerwy na ciasto i napoje przygotowane przez Panie ze szkolnej stołówki. Następnie w radosnej atmosferze odbywały się konkursy i zabawy przygotowane przez nauczycieli Studium: Panie Ewę Kosikowską, Annę Pawłowską, Joannę Szparę, Katarzynę Kos, Monikę Kostrubiec, Elżbietę Filipiak, Ewę Kurlej-Bielak oraz Panów Piotra Kosa i Jacka Sochockiego. Świętowanie zakończyło się wspólnym oglądaniem filmu „Narodziny gwiazdy”. Tak jak w prawdziwym kinie popcorn musiał być 😊
Dziękujemy organizatorom, pracownikom kuchni i obsługi za przygotowanie obchodów Dnia Patrona, a słuchaczom, opiekunom i nauczycielom za wspólne świętowanie i integrację.